FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Michael Schultz RasmussenAfdelingsleder for Geodæsi og JordobservationDTU Space45 25 96 86msr@space.dtu.dk
Lan Mai VuAkademisk medarbejderDTU Spacelmavua@space.dtu.dk
Vahid Alipour MaralaniAkademisk medarbejderDTU Space45 25 97 92valma@space.dtu.dk
Helle StålungAkademisk medarbejderDTU Space45 25 35 87hlst@space.dtu.dk
Samuel LukacAkademisk medarbejderDTU Spacesamlu@space.dtu.dk
Anna Naemi WillerAkademisk medarbejderDTU Space45 25 97 06anna@space.dtu.dk
Aleksander AndersenAkademisk medarbejderDTU Spacealeader@space.dtu.dk
Julie Søborg Dresler PetersenAkademisk medarbejderDTU Spacejsdp@space.dtu.dk
Jesper HennekeAkademisk medarbejderDTU Spacejehen@space.dtu.dk
Morten Garly AndersenAnsvarlig for kommunikationDTU Space45 25 97 69mga@space.dtu.dk